Header Image

Psikolog Fatih Dane

Klinik Psikolog, Psikoterapist, Öğretim Görevlisi

KONUŞMA KONULARI

Duyguların Gücü Adına
İyileştiren Savunma Mekanizmaları
Sağlıklı İnsan ve Ben
Davranışlar Davranışları Doğurur
Korkunla Dost Ol, Özgürleş
Gazete Kağıdından Yıldız Yap
ÇAğımızın Depresyonuna İyileştirici Çözümler
İlişki Sorununa İyileştirici Çözümler
Başarının Yolu-Güneşe Yürüyen Adam

Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümü mezunu olan Psikolog Fatih Dane, Deniz Kuvvetleri Komutanlığından emekli olmuştur. Deniz Kuvvetleri Komutanlığında Psikolojik Danışma Merkezlerinin Yöneticiliğini yapmıştır. Ayrıca psikolog olarak Deniz Kuvvetleri “Deniz Gücü Basketbol Takımı”, Deniz Harp Okulu Basketbol Takımı ile Basketbol Ordu Milli Takımının psikolojik danışmanlığını ve mental antrenörlüğünü yapmıştır.

Profesyonel eğitimci olarak özel sektörde çok sayıda şirkete eğitim vermiş ve grup çalışmaları yapmış olan Psikolog Fatih Dane, lisansüstü eğitimini Yönetim ve Organizasyon dalında yapmıştır. Almanya Uberlingen Moreno Psikodrama Enstitüsü Abdülkadir ÖZBEK Psikodrama enstitüsündeki eğitimini tamamlamış ve Psikodramatist ünvanı almıştır.

Ayrıca bireysel, grup ve aile terapisi, travmalara yönelik EMDR terapisi, hipnoterapi, cinsel işlev bozukları konularında hizmetleri de sunmaktadır. Gerek ergenler ve gerek yetişkinlerle çalışmaktadır. Çalışma alanları içinde psikiyatrik ve psikolojik bozuklukların yanısıra, kişilik temelli sorunlarda yer almaktadır.