Header Image

Özden Yerlikaya

Eğitmen, Profesyonel Koç (ICF), SMMM

KONUŞMA KONULARI

İleri Satış Becerileri (Bireysel-Kurumsal)
Geribildirim
Koçvari Liderlik Yaklaşımı
Etkili İletişim Becerileri
Mükemmel Müşteri Deneyimi Yaratmak
Eğitici Eğitimi
Zaman Yönetimi
Takım Olma Mucizesi
Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Bölümü’nden yüksek lisans derecesine sahiptir. 2017 yılında ise ICF (International Coach Federation – Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı ADLER Koçu sertifikasını almıştır.

Kariyerine 1996 yılında muhasebe alanında başlayan Özden Yerlikaya, çeşitli sektörlerdeki şirketlerde Muhasebe ve İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak görev yapmış, 2003 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) unvanını almıştır.  2002 yılı itibariyle call center (çağrı merkezi) biriminde göreve başladığı Turkcell A.Ş.’de 10 yıl süre ile “İç Eğitim Uzmanı” olarak görev yapmış ve “eğitim ihtiyaçlarının analizi ve eğitim sonrası çalışanların iş çıktıları, 6 Sigma, Müşteri Segmentasyonu, Satış Koçluğu, Müşteri İlişkileri ve Hizmet Kalitesi, Marka Kültürü” vb. gibi birçok öncü projede yer almıştır.

2011-2013 yılları arasında çeşitli şirketler ‘Eğitici Eğitimi’, ‘İletişim’, ‘İmaj’, ‘Kürsüde Konuşma’ başlıklı eğitimleri vermiştir.  Hacettepe Üniversitesi Göç ve Siyaset Araştırmaları Merkezi (HUGO) için “Türk iş dünyasının Türkiye’deki Suriyeliler’e Bakışı” ve “İstanbul Belediyeleri’nde Mülteciler” konularında Araştırma Görevlisi olarak yer almıştır.  Eylül 2016 – Eylül 2019 arasında Value Training İnsan Kaynakları A.Ş. bünyesinde Vodafone, Fibabanka, Medical Park, Citroen kurumlarından sorumlu Eğitim Danışmanı olarak görev yapmış olan Özden Yerlikaya; İleri Satış Teknikleri, Satış Koçluğu, Koçvari Liderlik, Zaman Yönetimi, Takım Çalışması, İletişim, İkna başlıklarında eğitimler vermiştir.  ADLER bünyesinde, üniversite öğrencilerine gönüllü koçluk ve ÇYDD (Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği) bünyesinde yine üniversite öğrencilerine gönüllü mentörlük yapmaktadır.