Header Image

Hande Akın

Yazar, İletişim & İlişki Uzmanı

KONUŞMA KONULARI

Her Yolculuk Kendinden Kendinedir
İyi Hissetmek
Her An İletişimdeyiz
Gelişime ve Değişime Açık Olmak
Mental Detoks
Duyduların Diliyle İletişim

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Hande Akın Üsküdar Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans yapmaktadır. 15 yıl reklam sektöründe müşteri ilişkileri yöneticilikleri yaptı. 28 yaşlarında başlayan sorgulama, kendimi keşfetme, tanıma, anlama macerasında; 33. yaşı milat oldu. Reklamcılıkla vedalaştı. 2010 yılında ‘Ben zamanı’nı kurdu.

Yaşam koçluğu ile zihinsel dönüşüm & duygu boşaltım tekniklerini (EFT, Regresyon, Ezoterik şifa) harmanlayarak kalbinin rehberliğinde, kendi özgün çalışmalarını, farkındalık yaratmak niyetiyle paylaşmaktadır. Bireysel seanslarının ve grup çalışmalarının yanı sıra kişisel ve kurumsal gelişim & iletişime dair eğitimler, seminerler vermektedir. İlham veren, motive eden, umudu besleyen özgün konuşmalar yapmaktadır. İlk kitabı Kadın Olmak 2014 yılında çıkmıştır. 2015 yılında hazırlayıp sunduğu televizyon programları yayınlanmaya başlamıştır. ’’Hayatım hikaye’’ adlı sahne performansıyla, kendi yaşam deneyimlerini farkındalık sağlaması ve ilham olması için kişisel gelişim gösterisi olarak 2017 yılından beri sahnelemektedir.

Virgin Radyo Geveze Show’da 2 yıl boyunca iletişim ve ilişkilere dair konuk olarak uzmanlığını, radyo aracılığıyla paylaşmıştır. Pozitif Dergisi ve Uplifers portalı yazarıdır. 2016 yılında “Kadın Olmak” ve 2018 yılında ‘’Aşk Ol’’ kitapları yayımlanmıştır.