Header Image

Dr. İzzet Memi

Yazar, Eğitmen

KONUŞMA KONULARI

Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Yaklaşık 1 sene aktif hekimlik yaptıktan sonra 2009 yılında ilaç sektöründe medikal müdür pozisyonunda çalışmaya başladı. 6 sene içinde 3 farklı firmada medikal, pazarlama ve satış departmanlarında aktif olarak görevler aldı.

Kurumsal yaşamda, iletişim, ekip yönetimi, alt-üst ilişkileri, hedefleme, planlama gibi konuları deneyimleme şansı oldu. Kurumsal yaşantısına ara verdiği 2013 yılında, geçmişinden gelen ve sırtında yük olarak taşıdığı negatif duygulardan arınmak için bir yüzleşme dönemine girdi.  2015 yılının başında bu yüzleşme ve sorgulama döneminde alt yapısı oluşan ‘’Açık Ruh Ameliyatı’’ kitabını çıkardı.

Hem kurumsal hayatta edindiği tecrübeyle hem de daha önce aldığı eğitimler ve katıldığı seminerlerde öğrendikleriyle 2015 yılı boyunca farklı kurum ve platformlarda farkındalık, motivasyon, takım olmak, satış teknikleri ve sunum teknikleri eğitimleri verdi. 2016 yılı başında kurumsal hayatına son verme kararı aldı ve tutkusunun peşinden gidip tamamen eğitim işine odaklandı. Halen aktif olarak farkındalık söyleşilerine, birebir ve toplu verdiği eğitimlere ve kendi tek kişilik oyunu ‘’Karşı Yaka Işıkları’’nı sahnelemeye devam etmektedir.