Header Image

Ali Yeteroğlu

Stratejist, Danışman, THINK Loud Kurucusu

KONUŞMA KONULARI

Görünen Liderlik: Yeni Normalde İş Dünyasında Lider Olmak
Bir Hikayeniz Olsun: İş Hayatında Hikayeleştirme
Değişim İyidir de, Siz Değişmek İstiyor musunuz? Değişimi İçselleştirmek
Belirsiz Rüzgarlarda Pazarlama Yelkeni: Belirsin Dönemlerde Pazarlama
Şimdi Evdeyiz: Uzaktan İş Yapma ve Ekip Yönetme İlkeleri
Beni Anlamıyorlar!!!: Kuşaklar Arasında Köprü Kurmak

ABD’de The University of Tennessee Stratejik Pazarlama Bölümü’nden mezun olduktan ve Boğaziçi Üniversitesinde MBA derecesini aldıktan sonra, Sabancı Üniversitesi’nde Yönetim Sanatı ve Marmara Üniversitesi’nde Eğitimcinin Eğitimi programlarını tamamlamıştır.

Medikal sektörde satış tecrübesiyle başladığı kariyerini tekstil sektöründe Satış ve Pazarlama Müdürü, hızlı tüketim sektöründe Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü, Anadolu Grubu ve Alman Faber-Castell ortaklığı olan Ülkü Kirtasiye’de Genel Müdür ve medikal sektörde VSY Biotechnology’de Genel Müdür Yardımcısı pozisyonları ile devam ettirmiştir. Gıda sektöründe Satış ve Pazarlama Direktörlüğü de yapan Ali Yeteroğlu, Yurtiçi ve Yurtdışı Satış ve Pazarlama, İş Geliştirme ve Stratejik Yönetim konularında firmalara danışmanlık yapmaktadır.

Altınbaş Üniversitesi’nde MBA programında ders veren Yeteroğlu, araştırma projelerinde moderatörlük ve stratejik danışmanlık hizmetlerinin yanısıra Stratejik Yönetim, Liderlik Gelişimi, Inovasyon, Yaratıcılık, Satış&Pazarlama, Araştırma, Duygusal Zeka, Değişim Yönetimi gibi konularda eğitimler vermektedir. Ayrıca ICF sertifikalı profesyonel koç olarak hizmet vermektedir.