Header Image

Ahu Bade Nilgün

NBSHR Genel Müdürü ve Yönetici Koçu

KONUŞMA KONULARI

Takım Bilinci ile Performans
Ezberbozan Yetkinlikler (Öğrenme Çevikliği)
Farklılıkların Yönetimi-Zaman Yönetimi-Stres Yönetimi-Geri Bildirim
Yetkinlik Bazlı İşe Alım
Dijital Değerler ile Kalıcı Takım
Mutlu Müşteriler Yaratmak
Eyvah, Agile Yönetiliyoruz
Kuşaklar ve Dinamikler
Kazanan Empatik-Kaybeden Sempatik

İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünden onur derecesi ile mezun olan Ahu Bade Nilgün, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde Pedagoji yüksek lisansını ve Marmara Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlamıştır.

2006 yılından beri NBS İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlık firmasında Kurucu Ortak olarak yer almaktadır. 2012 yılı itibariyle kurulan NBS Akademi de Eğitmen ve Takım Koçu olarak görev yapmaktadır. Nilgün, bugün 300’ü aşkın firmaya 40 kişilik işe alım ekibi ile destek vermekte ve firmalara özel işe alım çözümleri projelendirmektedir. Ayrıca 2009 yılından bu yana 50’yi aşkın teknoloji firmasına ve dijital dönüşüm süreçleri yaşayan kurumsal firmalara danışmanlık vermekte, Takım Koçu ve Yönetim Koçu olarak projeler yönetmekte ve eğitimler vermektedir.

Ahu Bade Nilgün; Erickson Coaching International’da “NLP Practitioner”, “NLP Practitioner Master”, “4 modüllü Koçluğun Sanatı ve Bilimi” programlarını tamamlamış ve sertifikalı Erickson koçudur. Bunun yanında; Duygusal Zekanın 9 Alışkanlığı, Optimum Denge Modeli, 4 Kadranlı Düşünme Tekniği, devamında ise Erickson Coaching üzerinden aldığı lisanslar ile Yüksek Performanslı Takım Koçluğu, Aile ve İlişki Koçluğu yapmaktadır. 2019 itibari ile, uluslararası sertifikasyonla İleri Transaksiyonel Analist ve Duygusal Zeka Analistidir.