Header Image

HAKKIMIZDA

StarsTalking alanında seçkin ve uzman konuşmacıları temsil eden konuşmacı ajansıdır.  

Dinleyicilerin yaşamlarını zenginleştiren deneyimler sunarak değişime teşvik ediyoruz. Böylece bireylerin, ekiplerin ve organizasyonların doğru yönde ilerlemesini destekliyoruz. Eğitim, seminer veya konferans düzeninde uygun mekanlarda veya online platformlarda planladığınız etkinliklerinizi en doğru ve faydalı konuşmacılarla buluşturuyoruz. Ayrıca konuşmacıların yanı sıra atölye etkinlikleri ile de desteklenen butik organizasyonlar için danışmanlık veriyoruz.

KURUMSAL

KENDİ YILDIZINI PARLATMAK İÇİN! 🌟

Kurumsal eğitimler, seminerler ve atölyeler için bize ulaşın. Ateligo ve StarsTalking olarak alanlarında uzman eğitmenlerimiz ile size özel eğitim programları tasarlayalım.

Çalışanlarınızın iş hayatında daha mutlu ve verimli olması doğru planlanan ve uygulanan programlarla mümkündür.

Mutlu ve sağlıklı çalışma ortamıyla birlikte çalışanların yaşam kalitesi ve farkındalıklarının artmasına yönelik eğitim, seminer ve atölye çalışmalarına şirketlerin her geçen gün ilgisi artmaktadır.

Mutlu, başarı odaklı, yaratıcı ve daha keyifli çalışma ortamı için fark oluşturan özel programlarımızla hizmetinizdeyiz.

Eğitim ve seminerlerimiz, çalışanlarınızın talep ve ihtiyaçlarına yönelik yapılacak ön analiz sonrası ‘şirkete özel’ içerik ve formatlarla hazırlanmaktadır.